Autorid

Heikko Gross
CV-Online`i turundusjuht ja põhiautor. Tema jälgib CV-Online`i portaali ja üldise tööjõuturu trende  ning koondab olulisi fakte ja nõuandeid tööotsijatele. Materjale avaldame võimalikult lihtsal ja arusaadaval kujul lugejatele CV-Online`i blogis.

Ivika Born
CV-Online`i värbamisspetsialist, karjäärinõustaja ja blogi kaasautor. Ivika viib CV-Online`s igapäevaselt ettevõtete tarvis läbi kandidaatide valikuid, teste ja intervjuusid. Samuti teeb Ivika tööotsijatele karjäärinõustamist, millega kliendid alati rahule on jäänud:)

Lea Jalukse
Tööotsija Tallinnast, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Lea on lõpetanud Tartu Ülikoolis keskkonnatehnoloogia eriala. Ta on osalenud mitmete jäätmekavade ning keskkonnamõõdikute väljatöötamisel. Lea oli huvitatud erialasest tööst.

Diana Tiks
Tööotsija Harjumaalt, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Diana otsis tööd alates 2009. aasta varasügisest. Ta on õppinud Tallinna Ülikoolis infoteadust ning töötanud ostujuhi assistendina. Diana soovis leida tööd assisteerival ametikohal, mis oleks seotud õpitava erialaga.

Tanel Tiirik
Tööotsija Tartust, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Tanel on õppinud Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd ja sotsiaalpoliitikat. Ta on töötanud bussiettevõttes müügiesindajana. Tanel soovis leida tööd inimestega suhtlemist nõudval ametikohal.

Üks vastus

  1. […] pole ju mingi profiilispetsialist. 🙂  Kui CV-Online´l on nii suurepärane ajalugu ning nii head tegijad, siis järelikult teavad nad väga hästi, kuidas tööpakkumiskuulutusega profiile otsida. See […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: