Autorid

Heikko Gross
CV-Online`i turundusjuht ja põhiautor. Tema jälgib CV-Online`i portaali ja üldise tööjõuturu trende  ning koondab olulisi fakte ja nõuandeid tööotsijatele. Materjale avaldame võimalikult lihtsal ja arusaadaval kujul lugejatele CV-Online`i blogis.

Ivika Born
CV-Online`i värbamisspetsialist, karjäärinõustaja ja blogi kaasautor. Ivika viib CV-Online`s igapäevaselt ettevõtete tarvis läbi kandidaatide valikuid, teste ja intervjuusid. Samuti teeb Ivika tööotsijatele karjäärinõustamist, millega kliendid alati rahule on jäänud:)

Lea Jalukse
Tööotsija Tallinnast, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Lea on lõpetanud Tartu Ülikoolis keskkonnatehnoloogia eriala. Ta on osalenud mitmete jäätmekavade ning keskkonnamõõdikute väljatöötamisel. Lea oli huvitatud erialasest tööst.

Diana Tiks
Tööotsija Harjumaalt, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Diana otsis tööd alates 2009. aasta varasügisest. Ta on õppinud Tallinna Ülikoolis infoteadust ning töötanud ostujuhi assistendina. Diana soovis leida tööd assisteerival ametikohal, mis oleks seotud õpitava erialaga.

Tanel Tiirik
Tööotsija Tartust, kes kirjutas siia blogisse oma tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana. Tanel on õppinud Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd ja sotsiaalpoliitikat. Ta on töötanud bussiettevõttes müügiesindajana. Tanel soovis leida tööd inimestega suhtlemist nõudval ametikohal.

Advertisements

Üks vastus

  1. […] pole ju mingi profiilispetsialist. 🙂  Kui CV-Online´l on nii suurepärane ajalugu ning nii head tegijad, siis järelikult teavad nad väga hästi, kuidas tööpakkumiskuulutusega profiile otsida. See […]

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: