“Tööotsija päevik” – tõmbame joone alla!

Blogimisprojekt “tööotsija päevik” on selleks korraks läbi. Kolm toredat autorit jagasid oma mõtteid 12-l teemal. Meie andsime omalt poolt mitmete postituste juures nõuandeid ja soovitusi. Praegu on õige hetk veel korra tagasi vaadata ja kokkuvõtteid teha.

Üle 80000 lugeja!
CV-Online`i blogis ja Tarbija24-s luges postitusi kokku üle 80000 inimesi, mida oli märgatavalt rohkem, kui me ootasime. Selle üle on hea meel. Kommentaare ja küsimusi lugejatelt ootasime ehk veidi enam, kuid postitused tõid kaasa laia valiku põnevaid sõnavõtte – filosoofilistest arutlustest sotsiaalkriitiliste arvamuste ning töökuulutusteni.

Enimloetud ja enim kommenteeritud autoriks oli Lea Jalukse, kelle postitus töötuks olemisega seotud muredest ja võimalustest küttis kirgi:)

Blogimine aitas tööotsija tööle!
Kui projekti üheks eesmärgiks oli autorid ka tööle aidata, siis päriselt see siht kõigiga ei täitunud. “Tööotsija päeviku” blogipostituste abil sai tööle Lea, kelle tänane tööandja just tema kirjatükke tähele pani. Ka Tanel on tänaseks leidnud töö Inglismaal, kuid seda mitte blogimise kaudu. Diana blogiprojekti ajal veel tööle ei läinud, kuid ka temale on juba mitu põnevat võimalust avanemas ning ilmselt leiab ka tema lähiajal endale töise väljakutse.

Kõik autorid käisid 1-2 korral karjäärinõustamisel ning kinnitasid, et sellest oli abi just oma tugevuste-nõrkuste ning sihtide läbimõtlemisel. Usume, et projekti käigus omandatu aitab neil tööturul edukam olla ja oma kogemusi ka lähedastega jagada.

Mida CV-Online sellest sai?
1. Võimaluse tutvuda kolme väga toreda ja noore tööotsijaga, kes näitasid eeskuju, kuidas ise aktiivselt ohjad haarata, et end arendada ja tööd leida.

2. Blogipostitused panid meie spetsialiste põhjalikult läbi mõtlema mitmeid teemasid, millele igapäevatöös ehk väga palju tähelepanu ei pööra. Heaks ülesandeks oli tööotsijate juhtumikirjelduste lahti mõtestamine ja kommenteerimine. Seega on meie karjäärinõustaja ja värbamisspetsialistid tänu blogijate toetamisele ka ise taas kogenumaks ja targemaks saanud.

3. Seda projekti teha ja läbi viia oli huvitav ja tore ning “tõmbas meid käima”. Need on väärtused, mida ei saa ühegi töö juures alahinnata.

4. Suutsime huvi tekitada ka nendes inimestes, kes muidu väga CV-Online`i tegemistega kursis ei ole.

Mida Sina arvad?
Sellisel kujul blogiprojekt “tööotsija päevik” ei jätku. Aga ideid, kuidas tööotsijaid ja lugejaid kaasata, on meil küll. Vaatame täpsemalt, mis tööturul toimub ning loodetavasti saame õige pea järgmistest põnevatest projektidest rääkida!

Kui lugesid “tööotsija päeviku” postitusi, kommenteeri, kuidas sulle meeldis? Millest oli enim kasu, mis pakkus huvi? Mida ootasid, aga siit ei leidnud? Ja veel, kui sul on ideid, mida ägedat me tööotsijate kaasamiseks ja koolitamiseks järgmiseks ette võiks võtta, pane ka see kirja!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: