Töö viib Tartust Inglismaale!

Seekordne postitus on veidike erinev eelnevatest. Lisaks sellele, et jutt on lühike, jääb ka see minu viimaseks postituseks blogis ning kui te seda loete, siis mina samal ajal alustan oma esimest tööpäeva Leedsis Inglismaal laotöötajana.

Tahaks tänada CV-Online, kes kaasas mind selles projektis osalema. Ma küll ei leidnud oma kirjatükkidega tööd, kuid avastasin palju uut enda ja teiste kohta. Erilised tänud sooviksin edastada CV Online karjäärispetsialist Ivika Bornile, kes aitas minul korda seada kandideerimisdokumendid ning olla enesekindlam töövestlustel.
Kiired otsused viisid Tartus Inglismaale
Plaan ära minna Eestist kerkis esile juuni alguses, kui kadus lootus leida normaalset tööd Tartust, sest seda lihtsalt pole. Kuigi idee on juba poolteist kuud vana, tuli tööpakkumine ootamatult eelmise nädala neljapäeval. Selle ajaga olen suutnud ajada korda kõik lahtised otsad, leidnund vajaliku summa stardiraha ning juba hakkab märku andma ka ärevus.

Loodan väga, et CV-Online jätkab selle projektiga. Hea on ju lugeda, et me töötud pole oma murega üksi ning koos saame üksteist ka nõuga aidata.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: