Töö viib Tartust Inglismaale!

Seekordne postitus on veidike erinev eelnevatest. Lisaks sellele, et jutt on lühike, jääb ka see minu viimaseks postituseks blogis ning kui te seda loete, siis mina samal ajal alustan oma esimest tööpäeva Leedsis Inglismaal laotöötajana.

Tahaks tänada CV-Online, kes kaasas mind selles projektis osalema. Ma küll ei leidnud oma kirjatükkidega tööd, kuid avastasin palju uut enda ja teiste kohta. Erilised tänud sooviksin edastada CV Online karjäärispetsialist Ivika Bornile, kes aitas minul korda seada kandideerimisdokumendid ning olla enesekindlam töövestlustel.
Kiired otsused viisid Tartus Inglismaale
Plaan ära minna Eestist kerkis esile juuni alguses, kui kadus lootus leida normaalset tööd Tartust, sest seda lihtsalt pole. Kuigi idee on juba poolteist kuud vana, tuli tööpakkumine ootamatult eelmise nädala neljapäeval. Selle ajaga olen suutnud ajada korda kõik lahtised otsad, leidnund vajaliku summa stardiraha ning juba hakkab märku andma ka ärevus.

Loodan väga, et CV-Online jätkab selle projektiga. Hea on ju lugeda, et me töötud pole oma murega üksi ning koos saame üksteist ka nõuga aidata.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: