Tahad vabatahtlikuks? Pole probleemi, loe kuulutusi

Kui eile rääkisime sellest, et nüüd saad jälgida, mitme kandidaadi sooviavaldused on töökonkursile laekunud, siis tänaseks on ka üks hea uudis varuks. Mõni aeg alustasime koostööd Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskusega, mille tulemusena on nüüd meie portaalis eraldi kategooriana tööpakkumised vabatahtlikele.

Vaata tööpakkumisi vabatahtlikele!

Tööpakkumised jõuavad meie lehele vabatahtlike tööde portaalist Vabatahtlike värav. Kandideerida kohtadele meie portaalist otse ei saa, kuid juhtnöörid, kellega ja kuidas ühendust võtta, on lisatud igasse kuulutusse. Korraga on üldjuhul aktiivsed 10-15 vabatahtlikku tööd – muuhulgas otsitakse näiteks skaudijuhte, bioneer.ee portaali kaasautoreid, abiliis loomade varjupaika jne.

Miks võiks vabatahtliku tööd kaaluda?
Vabatahtlik töö on väga hea võimalus hoida end tööalaselt vormis ka siis, kui parajasti sul põhitöökoht puudub. Samuti saad niimoodi uusi väärt kontakte oma suhtevõrgustikku ja võibolla just selle abil leiad peagi ka uue põhitöö. Teisest küljest on see võimalus noortele, kel töökogemus puudus – saab kogemusi, mida julgelt CV-sse lisada ning uusi sõpru-kontakte.

Ja mis muidugi kõide tähtsam – vabatahtliku tegevuse kaudu saad kellelegi head teha. See on ju palsam hingele:)

Advertisements

2 kommentaari

  1. Kahtlemata on tegu toreda ja igati tänuväärse võimalusega, aga ma ei ole kuidagi nõus sellega, et CV-Online CV-s on kaks varianti: kas vabatahtlikuna töötamisest oled huvitatud või ei. Ma saan aru, et põhimõtteliselt ongi siin kaks varianti võimalik, aga pole normaalne, et CV omanik ei saa ise seda juhtida, kas ta esiteks, üldse soovib oma CV-s sellist valikut teha, ja teiseks, et ta ei saa seda CV-s muuta varjatuks – nii, et seda ei kuvataks.
    Selgitan miks see totter on. Isiklikult ei ole mul suurt vabatahtlikuna töötamise vastu – vastupidi, olen vabatahtlikuna löönud kaasa siin-seal endale südamelähedastes projektides – aga otsides tasulist rakendust (milleks ju tööportaalid ennekõike on) ei soovi ma, et tööandja võiks CV-st välja lugeda nagu vabatahtliku tööga nõus olev inimene oleks huvitatud kasumit taotleva äriettevõtte heaks tasuta töötama (teatud tööülesannete täitmisest). Samas, kui ma vastavalt märgistan, et ei ole vabatahtlikust tööst huvitatud, siis jällegi võidakse mõnede kitsarinnaliste poolt seda tõlgendada kui töösoovija teatud “ilma raha eest ei liiguta lillegi”-suhtumist. Aga see mulje võib olla väga ekslik.
    Seega mina soovitan CV-Online’l töösoovija sektoris see valik normaalselt hallatavaks/juhitavaks muuta.

  2. See on hea tähelepanek. Aitäh. Vaatame, kuidas seda haldamist täiendada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: