Minu Eesti ja CV-Online esitlevad: “Teeme ära – tööotsad”!

tööotsad1Ei istu meiegi käed rüpes. Me ei ole lasknud masu-mõtteviisil oma päid üle ujutada ning tõime koos Minu Eestiga välja uue suurepärase algatuse. “Teeme ära – tööotsad” on lühiajaliste tööotsade tasuta tööbörs internetis. Turuvarblaste süsteem internetis kui soovite:) Igaüks võib registreeruda, igaüks võib pakkuda ja otsida!  

Tööotsade rubriik CV-Online`i lehel viib omavahel kokku eraisikud, kes soovivad leida lühemaid tööotsi, et töötusega kaasnevat koormat kergendada või lisatöid teha ning teisalt inimesed, kel on ajutiselt abikäsi vaja.  

Muu_MinuEesti_Presentatsioon20_200x200mm_170309Näiteks praegu otsitakse Põltsamaale appi katust laduma, mõneks õhtuks järelvaatajat 15-aastasele poisile ja müüjaid väliüritustele. Samas leiab tööotsade otsijate hulgast inimesi, kes abistaks ehitamisel, tõlgiks tekste, teeks massaaži, remondiks autot, teeks raamatupidamist jne. Tule loe kuulutusi! 

Juba esimese testinädala jooksul leidis tööotsade börsi üles sadakond inimest. Lähinädalate jooksul jälgime börsil toimvuat veidi tähelepanelikumalt ning vajadusel viime lehele sisse täiendusi, kui selleks vajadus peaks tekkima.

Kuidas saab tööotsa ja tööotsimiskuulutust lisada?
1. Logi sisse oma CV-Online`i kontole. Kui sa veel pole kasutaja, siis palun esmalt registreeru!
2. Kui oled sisse loginud, näed kohe avalehel nuppe, millele vajutades pääsed otse kuulutust sisestama!
Muu_MinuEesti_Presentatsioon19_200x200mm_1703093. Sisestatud kuulutus muutub nähtavaks kohe ning on aktiivne 2 nädalat. Pärast seda saad tulla ja kuulutuse taas aktiveerida!

“Teeme Ära – tööotsad“ on Minu Eesti ettevõtluse ja uute töökohtade teemalisest töötoast alguse saanud idee, mille CV-Online ja Minu Eesti korraldustoimkond koos ellu viisid.

Advertisements

4 kommentaari

 1. Tore ja vajalik algatus. Aga ma nuriseksin siin pisut teisel teemal. Nimelt kandideerides CV-Online’s mõnele tööpakkumisele, mille all on küsimustik, millele kandidaat peaks andma vastused, kaovad vastused peale eelnevatest kandideerimisavaldustest avalduse valimist. Selline “kala” on ju kandideerija suhtes suisa pahatahtlik! Inimene panustab hulga aega vastuste kirjutamisele, teadmata, et kogu ta vaev järgmise kandideerimissammu valikuga vastu taevast lendab. Tehke see asi korda! Ühele portaali põhjal äri ajavale bisnisile selline jama küll au ei tee.
  Seni aga kuni IT ei suuda kirjeldatud probleemi lahendada, eemaldage siis vastamist eeldava kuulutuse juurest avalduse lisamise võimalus, või veel ühe alternatiivina – pange kandideerimise juurde (kohe üles, nähtavale, kergesti silma hakkav) hoiatus, et inimene koostaks ja salvestaks vastused eelnevalt enda arvutis ja et kandideerimisel ärge valige rippmenüüst varasemaid avaldusi, sest vastasel korral kaovad ära teie küsimustele antud vastused.

  Teine nüanss. Otsisin CV-Online lehel kus võiks olla viide sellele blogile – ja mitte ei leidnud! Minuarust kuidagi nõrk kui see on nii latentne. Mingi ikoon või väike vastav banner võiks joosta ju läbi terve CV-Online saidi.

 2. Tere,

  Tänan tähelepaneku eest! Olen sellest probleemist teadlik ja kindlasti parandame see ka ära. Hetkel tegeleme meie lehe uuendamisega ja teeme see parandus koos uuenduse teise etapiga ära. Esimene etapp oli tööpakkumiste lahenduse täiendamine ja parandamine, seda Te võite juba meie lehel proovida, rakendasime seda reede õhtul. Selleks aga, et ennetada sarnaseid probleeme me tõesti lisame mingisugust teavitust intervjuu algusesse, hetkel aga selleks, et vastused jääks alles tuleb valida avaldus enne vastuste sisestamist.

  Lugupidamisega,

  Artjom Koldushko
  CV-Online
  IKT Koordinaator

 3. Ja lisan veel omalt poolt, et aitäh blogi lingi esiletõstmise soovituse eest. Link muidu asub meie esilehel (ja teistel alamlehtedel ka) ülemisel sinisel ribal.

  nagu näha, peaksime selle tõesti paremini nähtavaks tegema:)

 4. Im genuinely enjoying the style and layout of one’s website. Its a very uncomplicated on the eyes which makes it a great deal much more enjoyable for me to come here and pay a visit to far more typically. Did you hire out a designer to make your theme? Excellent perform! ckgacgkadbae

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: