Näita, et “ei saa” pole vastus!

jobsearch3Raskel ajal hoiavad toredad inimesed ikka ühte. Nii ka meie soovime anda oma tagasihoidliku panuse sellesse, et ühed tublid tegijad toetaks ja innustaks teisi. Ikka selleks, et tuju oleks parem, elujärg õitsvam ning “ei saa” suhtumist oleks vähem. 

Otsime kontakti inimestega, kes viimase poole aasta jooksul pärast töötuks jäämist aktiivselt tööd otsinud ja edukalt avaliku töökonkursi abil uue töö leidnud.

Kui oled sellise kadalipu läbinud ja oleksid valmis oma edukat kogemust teistega jagama, anna endast palun märku aadressil raimo@cv.ee.

 

Miks?
jobsearch2Midagi koledat me Sinuga ei tee.  Tahame veidi vestelda ja kui Sa sellega nõus oled, soovime Su kogemust ka laiema avalikkusega jagada. Me soovime Sinu abiga näidata, et kõik on võimalik, kui ise tahta ja eesmärgile pühenduda. Sa saad olla positiivne eeskuju.

Meil puuduvad piirangud selles osas, milline on sinu hariduse ja töökogemuse tase ning valdkond. Mida erinevamatest valdkondadest häid näiteid leiame, seda parem. Mida raskem oli see tööotsingu ja konkureerimise protsess Sinu jaoks, seda hinnatavam on kogemus, mida jagada.

Advertisements

Üks vastus

  1. vaata, Juku, kui korralik ja usin on Juta – sa tee kõik nii naguu teeb tema, ja sa oled omakorda eeskujuks laiskadele lollikestele 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: