Töökuulutuste arv CV-Online`i portaalis kahekordistus

jarjekord1Suur rõõm on teatada, et CV-Online hakkas oma portaalis avaldama ka Töökassale edastatud tööpakkumisi. Sellega tõusime üle mitme aasta suurimaks tööportaaliks Eestis, kust nüüd leiab üle 750 töökuulutuse. Kõik Töötukassale edastatud pakkumised on koondatud eraldi kategooriasse „Töötukassale edastatud tööpakkumised“.

Hetkel on näitamisel üle 370 Töötukassa vahendatud pakkumise, kuid nende seas leidub mitmeid kuulutusi, mille raames otsitakse isegi kümneid sarnase profiiliga inimest. Kõik otsid tööpakkumisi töö asukoha järgi, siis Töötukassa vahendatavad tööpakkumised on ka piirkondadesse ära jaotatud.

Uued kuulutused varasemast veidi erinevas vormis
logoUued lisandunud tööpakkumised sisaldavad ainult tööpakkujate poolt Töötukassale antud infot selle kohta, millisele ametikohale ja millisesse firmasse tööd pakutakse, millist haridust ning töökogemust nõutakse, kus töökoht asub, kui suurt palka pakutakse ning millal on kandideerimistähtaeg. Need kuulutused on seetõttu oma formaadilt tavapärastest CV-Online`i kuulutustest ka veidi erinevad.

Ah et miks me seda tegime?
Töötukassa teeninduspunktid on tööotsijatest ummistatud. Sealsed töötajad suure koormuse all ja tööotsijad väsinud tundidepikkusest tunglemisest. Selleks, et tööotsijate korduvat jalavaeva vähendada, otsustasime Töötukassa vahendatavad pakkumised nüüd ka meie portaalis avaldada. On ju tööportaalid kõige käepärasem ja kõige olulisem kanal, kust pakkumisi otsima hakatakse.

Advertisements

Üks vastus

  1. Selle artikli kommenteerides, tooks välja asjaolu, et antud tööpakkumistele on võimalik kandideerida vaid võttes ühendust tööpakkujaga otse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: