5 lehte, mis aitavad karjäärialaseid samme seade

Oleme oma eelnevates postitustest rääkinud sellest, kuivõrd oluline on tööle kandideerimiseks eeltöö ja analüüs. CV-Online`i portaali karjäärikeskuses on mitmeid allikaid, kust nõu saada või vähemalt mõttetööks mõned juhtniidid saada.

5leht21) Karjäärikeskuse enese positsioneerimise rubriik
See on koht, kust leiab üldist lugemismaterjali selle kohta, kuidas enda sisse vaadata ja mõtelda, millised on minu huvid, iseloom, omadused ja oskused ning kuidas nende abil karjääriplaane pidada.

5leht32) Karjäärikeskuse otsuste langetamise rubriik
Siit saab lugeda, kuidas seada isikliku ja tööelu osas eesmärke ning kuidas otsuseid langetada. Kas teadsid, et otsuste langetamiseks on isegi matemaatiline mudel välja pakutud?

3) Karjäärikeskuse nõuanded, kuidas ennast kandideerimise eel analüüsida
Seda on nimetatud enese kaardistamiseks ning on tarvis selleks, et oskaksid ennast kõrvalt vaadata oma oskuste, omaduste, eelnevate saavutuste, väärtuste ja ka ettevõtlikkuse vaatenurgast.

4) Kutsesobivustest
5leht4Selle testi tegemine võib anda veidi infot selle kohta, kas valdkond, milles tegutsema soovid hakata, ka tegelikult sulle sobib. Muidugi ei anna see test sulle täit tõde ning enamus sõltub sinust endast, kuid taustateadmsieks on hea see läbida.

5) Keskmiselt 200 koolituse tutvustused Koolituskeskuses
5leht5CV-Online`i lehel on pidevalt informatsioon erinevate koolituste kohta, mis aitavad sul oma erialaseid oskusi täiendada või uusi juurde õppida. Koolitused on väga erinevad – alates müügi- ja juhtimiskoolitustest, dokumendihalduse, keeleõppe, psühhodraama ja ärietiketini.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: