CV-Online`i portaal uuenes, kommenteeri tulemust

veebipilt CV-Online`i tööportaal sai hiljuti väikese uuenduse osaliseks. Lisatud on mõningaid uusi lisavõimalusi ning tehtud muudatusi nii avalehel kui otsingutes. Vaata lähemalt aadressil www.cv.ee.

Hea lugeja, kui sul on huvi ning sul on ka näiteks CV-Online`i eelmise versiooni kasutuskogemus, viska pilk peale ja kommenteeri, kuidas meeldib, mis on hästi ja mis tekitab ebamugavust või segadust?

Uuenduste tegemisel oli eesmärgiks teha enimkasutatud funktsioonid ja otsingute parameetrid kasutajatele lihtsamini kättesaadavaks. Veidi varasemast erinev on esileht, oluliselt täiendasime otsingusüsteemi, kus nüüd saab tööpakkumisi varasemast veel täpsemini filtreerida.

Üheks põnevamaks uuenduseks on see, et värskemate töökuulutuste puhul saab kaardilt vaadata, kus pakutav töökoht asub. Lisaks saavad sisseloginud kasutajad nüüd tööpakkumisi endale kontole salvestada ning märkida kandideerimiseks korraga mitu ametikohta. Kontole salvestub nüüd ka see info, milliseid tööpakkumisi oled vaadanud.

Aus tagasiside on hinnaline!

Advertisements

4 kommentaari

  1. Paraku on CV Online olnud kogu aeg ja on ka praegu äärmiselt vanaldase väljanägemisega, kirju, müraga ülekoormatud ja kehva ergonoomikaga leht. Ka esikonkurent ei hiilga, aga on veidi parem. Täiesti siiralt.

    PS. Blogi layout on oluliselt parem, v.a. masendav udune päisepilt.

  2. CV-Onine sait on pikki aastaid väga staatiline olnud. Nii nagu see kunagi püsti läks on ta enam-vähem ka samasugune ka püsinud. Nüüd paistab, et on hakatud nagu üht-teist ka kasutajate mugavuse heaks tegema. Ehkki seda oleks võinud teha juba ammu ja paljugi rohkemat. Nii mitmeski momendis ületab CV Keskuse keskkond CV-Online oma. Seda just töösoovija poole pealt. See naeratava naise näoga pilt paistab, aga CV-Online saidil tõeline anakronism – aastaid sama pilt nii saidil kui muudes reklaammaterjalides.

  3. CV-Online on olnud oma kujunduses kogu aeg konservatiivsem ja vanamoelisem kui CVkeskus ja on seda siiani,

    ei ole kindel et see tingimata kasuks tuleks.

  4. väga õige tegu oli

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: