Sellist tööintervjuud sulle ei sooviks

Monthy Python on kunagi teinud ühe väga vaimuka sketši tööintervjuu kohta. Tegelikult päriselus sellist tööintervjuud ühelegi tööotsijale muidugi ei sooviks. Töönädala lõppu kergemaks meelelahutuseks sobib aga hästi.

3 kommentaari

 1. Kuulge kulla inimesed, seal CV.ee-s, kas te olete ka totaalselt sassi pööranud oma uuendusmeelsuses?? Kuhu kadus rubriik “Konkursi tähtaja järgi”?? See oli ainuke normaalne ja väga vajalik asi, mis teid teistest portaalidest eristas. Ja kes see ajugeenius selle peale tuli, et see alajaotus ära kaotada?? Sassis rahvas ma ütlen. Üksteise võidu käin üks krdi uuendamine, kas tohiks avaldada väikese saladuse: Uss on ainult siis hea, kui ta on mingil määral PAREM kui vana, onju?

 2. Ei no tõesti, karju appi! Ma mõtlesin, et kui inimesed pikalt ühe asjaga tegelevad, siis nad saavad ikka targemaks. Tundub, et selles firmas asjad nii ei käi.

  Kuupäev, millal on KONKURSI LÕPPTÄHTAEG on üks olulisemaid infokilde ühes töökuulutuses! Mis millegipärast lubab teid, lugupeetud CV.ee töötajad kirjutada, selle olulise info mingisuguses ebamäärases värvis ja tähe/numbri suurus on, pakun, et -1! Ja nimelt, SEDA LOE LUUBIGA. Kas see oligi uuenduse mõte??

 3. Tere

  Täname otsekohese ja õige tagasiside eest. Tõepoolest konkursi kandideerimistähtaja järgi meil enam töökuulutusi filtreerida ei saa.

  Muudatused põhinevad suuresti sellel, milline on enamike külastajate käitumine meie veebilehel. Selgelt kõige enma otsida töökuulutusi töö tegevusvaldkonna, asukoha ning ettevõtete järgi ja kandideerimistähtaja jägi tehti seda väga harva.

  Kandideerimistähtaja ja sisetamistähtaja tekstid püüame teha paremini loetavaks.
  Vabandame ebamugavuste pärast ja loodame, et hetkel veel uues versioonis leitavad vead saavad peagi parandatud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: